OFERTA - Hotel i restauracja Biały Domek - Wałcz

Restauracja w Hotelu Biały Domek

Zapraszamy! Znakomite dania, grillowane potrawy,
wyszukane desery ale także przyjemna atmosfera oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że nasza restauracja należy
do ulubionych miejsc w Wałczu.

czytaj więcej

Oferta hotelu

Dokładamy wszelkich starań aby spędzony u nas czas pozostał na długo w Państwa pamięci. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami klikając na poniższe linki.

Wszelkich dodatkowych Informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu: +48 67 387 08 71

Przyjęcia weselne

Dzień ślubu to czas Miłości, Radości i Zabawy… To momenty które pamięta się na całe Życie. Dla wszystkich tych, którzy pragną by dzień ich Ślubu był niesamowity i wyjątkowy Hotel Biały Domek kieruje swoja ofertę organizacji tego jakże ważnego przyjęcia.

Nasz Hotel dysponuje klimatyzowaną salą na której może swobodnie bawić się nawet 150 osób ale też mniejszymi, które zapewnią kameralny klimat i intymność dla mniejszej ilości Gości. Dodatkowo Hotel Biały Domek zapewnia tradycyjne powitanie Młodej Pary, dekoracje ze świeżych kwiatów oraz w prezencie od firmy na Młodych czeka apartament gratis!
Odwiedź nasza galerie by zobaczyć więcej, kliknij tutaj

Imprezy okolicznościowe

Oferta Hotelu Biały Domek skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i grupowych.
Wspaniała atmosfera, stylowe wnętrza, elegancka restauracja i sala konferencyjna oraz bogata oferta organizowanych przez nas imprez są gwarantem udanego pobytu każdego z naszych Gości.

Nasz Hotel to doskonałe miejsce niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych i znajomych. Na życzenie Gości zorganizujemy każdą uroczystość rodzinną taka jak: Urodziny, Imieniny, Komunie, Chrzciny. Organizujemy również Studniówki, Połowinki czy różnego rodzaju Bale.

Imprezy firmowe

Z myślą o Gościach instytucjonalnych przygotowujemy imprezy takie jak: konferencje (do 200 osób), sympozja, meetingi, bankiety, imprezy firmowe, wieczory integracyjne. Profesjonalny personel, zaplecze techniczne (sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny) oraz doskonała oprawa gastronomiczna gwarantują Państwu komfort i satysfakcje.

Nasz Hotel jest idealnym rozwiązaniem na nocleg w czasie indywidualnej lub grupowej podróży służbowej. Zapewniamy naszym Gościom wszystko, co jest niezbędne do komfortowego wypoczynku podczas podróży biznesowej.
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących wynajmu sal, proszę dzwonić pod numer +48 67 387 08 71

Hotel Biały Domek

Jeśli podczas swojej podróży zawitają Państwo do Wałcza, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kompleksu hotelowo – restauracyjnego „Biały Domek”, położonego w samym centrum miasta.

czytaj więcej